Хелсгруп открывает Еврофан

На Еврофане стали известны составы всех четырех групп турнира. 30 мая в славном баре "Аут Паб" состоялась жеребьевка Euro Football Fan Cup 2012, или, проще выражаясь, Кубка Еврофан 2012.На жеребьевке турнира, посвященного стартующему на следующей неделе Чемпионату Европы по футболу, присутствовали представители большинства команд, среди которых объективы телекамер поймали организатора турнира Максима Камынина, представителя команды СКИФ Павла Гушеля, Антона Перепелицу из ОБСИЛФа, а также полпреда Благодати Кирды. Хелсгруп в этот вечер ограничился скромным присутствием Максима Протопопова, символично пришедшего на жеребьевку в форме Официальных волонтеров EURO 2012.

Жеребьевка прошла в теплой дружественной обстановке. Представители команд изучили регламент турнира, его условия и расписание, а также задали интересующие их вопросы организатору турнира. Вопросов было не много, так как практически все они очень подробно освещены в правилах его проведения, с которыми вы можете ознакомиться ниже.

После подготовительной части, состоялась собственно жеребьевка. Представитель Венеда любезно взял на себя роль "руки Бога", и по очереди вытягивал жребий из граненого пивного бокала "Аут Паба", после чего каждый из представителей соответствующей команды распределял ее в одну из групп, вытягивая табличку с обозначением группы и стартовой позиции.

Жеребьевка Еврофан. Скиф

Как и подобает организаторам турнира, по аналогии с EURO 2012 (Польша А1, Украина D1), команда СКИФ, заняла место 1 в группе D, а Хелсгруп с легкой руки представителя волонтерской дружины UEFA, отправился на место 1 группу А (хотя до последнего момента была вероятность попасть в группу D в компанию к Скифам и Обсилфу). Жеребьевка Еврофан. Хелсгруп

В итоге, Хелсгруп матчем с МФК КНУ им. Шевченка 5 июня 2012 года в 10-00 откроет Euro Football Fan Cup 2012. А с полной сеткой соревнований вы можете ознакомиться, перейдя по этой ссылке.

Мета та завдання змагань:

Метою змагань є пропаганда здорового способу життя, розвиток і популяризація футболу в Україні.

Учасники та умови проведення змагань:

1. Учасниками змагань можуть бути аматорські команди, а також команди комерційних структур м. Києва та Київської обл.
  2. Вік гравців необмежений, але не молодше 18 років.
  3. Матчі турнірів «Euro Football Fan Cup 2012» проводяться згідно схеми розіграшу, затвердженої Оргкомітетом змагань і проводяться за затвердженим графіком змагань.
  4. Жеребкування відбувається за один-два тижні до початку змагань. На нього повинні бути запрошені представники всіх команд-учасниць.
  5. Перед початком гри Організатор турніру самостійно (або в присутності представників команд) заповнює протокол гри.
  6. Організатори, головний арбітр та представники команд до початку матчу повинні вирішити питання кольору форми. В разі співпадання кольорів, форму змінює або вдягає «манішки» команда – господар. Форма воротарів також повинна відрізнятись від кольору обох команд та від арбітру зустрічі.
  7. Змагання проводяться по єдиним правилам гри у міні-футбол (5х5), затвердженими ФІФА.
  8. Змагання проводяться м’ячем для гри в міні-футбол №4.
  9. Тривалість гри – 2 тайми по 14 хвилин («брудного часу») з кілька хвилинною перервою. Також кожна команда має можливість взяти один однохвилинний тайм-аут за тайм. За перемогу команда отримує 3 очки, за нічию – 1, за поразку – 0. В разі нічиї у матчах плей-офф, команди грають додатковий час 5 хвилин, якщо нічия, пробивають 6 метрові удари (по 5 ударів), в разі нічиї, команди б’ють до першого промаху. Під час гри кількість замін необмежена, зворотні заміни дозволені.
  10. Заміни проводиться, коли м’яч знаходиться у грі. Заміна здійснюється при дотриманні наступних вимог:

- Гравець, якого змінюють повинен залишати площадку через бокову лінію на відрізку, що називається зоною заміни; - Гравець, який виходить на заміну, має право вступити на майданчик тільки в зоні заміни і тільки в той момент, коли гравець, якого змінили, залишив майданчик; - Запасний гравець незалежно від того приймає він участь у грі чи ні, повинен нести таку ж відповідальність за свої дії, що і гравець, який знаходиться на майданчику. Воротар має право помінятися місцями з іншим гравцем своєї команди. Це здійснюється тільки після отримання дозволу судді і тільки у той момент, коли м’яч вийде з гри.

1. Команди грають у складі 5 чоловік, воротар + 4 польових гравців. Мінімальна кількість гравців в одній команді – 4 чоловіка, якщо менше, команді зараховується поразка з рахунком 0-3.
  2. Команда може запізнитись на гру не більше ніж на 10 хвилин, в іншому разі зараховується поразка з рахунком 0-3. В разі повторної неявки команди на гру, Організатори мають право зняти команду з участі у турнірі. Якщо команда, яку зняли зі змагань по будь-яким причинам зіграла менше половини ігор у групі – результати анулюються, а якщо більше половини – зараховуються поразки в матчах, що залишились.
  3. Попередження гравців у грі – це усне попередження, жовті картки та червоні картки. Якщо на протязі матчу гравець отримає дві жовті картки – це вилучення, якщо одну червону – це вилучення. Картки у грі дає арбітр змагань і висувати протести щодо карток на протязі матчу – заборонено. Можна подати протест у встановленому порядку. Основні причини отримання карток це: гра рукою, фол «останньої надії», навмисна грубість, яка може призвести до травми, образи та нецензурні вислови, кидання будь-яких предметів або плівки як у суперників так і інших присутніх осіб на матчі, провокація бійки або бійка, тощо. В залежності від порушення, арбітр призначає покарання. В разі отримання червоної картки, гравець вилучається до кінця гри з поля, а команда грає в меншості 2 хвилини. Якщо упродовж цього часу ця команда пропускає гол – команда може грати у повному складі. Організатори турніру мають право самостійно вирішувати дисциплінарні санкції (за три жовті картки, отримані гравцем у різних іграх турніру або червону картку – пропуск наступної календарної гри; за червону картку, що показана за особливо грубі, навмисні порушення – пропуск від 2-ох ігор турніру або повне відлучення гравця).
  4. Якщо гру було припинено з вини команди, цій команді зараховується поразка з рахунком 0-3, якщо рахунок на момент зупинки був більшим – фактичний рахунок. Якщо гру зупинено з вини двох команд – поразки обом командам.
  5. Представники команд, гравці, а також вболівальники команд зобов’язані виконувати всі вимоги Правил гри та даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, повагу до суперників та глядачів.
  6. Гравці команд-майстрів до ігор турніру не допускаються.

Ігрова форма, процедура перед початком матчу та після закінчення.

1. Ігровою формою гравця вважається – футболка (реглан), шорти (штани), гетри, взуття.
  2. Воротар повинен мати футболку іншого кольору, відмінного від гравців.
  3. Номери на футболках повинні відповідати номерам, за якими їх прізвища внесено до протоколу матчу.
  4. Арбітри шляхом жеребкування визначають сторони воріт та команду, яка перша буде розігрувати м’яч.

Арбітраж змагань та протести:

1. Арбітраж турніру «Euro Football Fan Cup 2012» здійснюється кваліфікованими арбітрами.
  2. Кожен матч змагань обслуговує 1 арбітр.
  3. Арбітри разом з представниками команд несуть відповідальність за дотримання правил допуску гравців до гри.
  4. Арбітр зустрічі до початку гри повинен визначити колір форми свій та команд – учасниць щоб уникнути збігу. Також арбітр повинен бути присутній на перевірці гравців по копії паспорта.
  5. Арбітр повинен бути на місці проведення змагань за 20 хвилин до початку змагань, а після гри арбітр повинен заповнити протокол гри, не пізніше ніж 20 хвилин.

Схема проведення «Euro Football Fan Cup 2012».

1. Участь у турнірі приймає 16 команд, які за допомогою жеребкування діляться на 4 групи по 4 команди в кожній.
  2. За тиждень до початку турніру, але не раніше, в установленому порядку проходить збір учасників команд, на якому проходить жеребкування. Зібрання проходить в місці і в час, який Організатори оголошують усім представникам команд не пізніше ніж за три дні до початку зібрання.
  3. Кожна команда грає 3 матчі в групі(по 1-ому з кожним суперником по групі).
  4. У випадку однакової кількості очок у 2-ох та більше команд порядок місць в групі визначається за таким принципом:
  • за матчами між собою(команда, що набрала більше очок в очних зустрічах займає вище місце в групі);
  • за найбільшою кількістю перемог;
  • за різницею забитих - пропущених м’ячів;
  • за кількістю забитих м’ячів;
  • за жеребкуванням.
  1. У матчах плей-офф у випадку нічиєї після закінчення основного часу назначається додатковий час(5 хвилин), якщо ж і за цей час команди не визначать сильнішого – назначається серія пенальті(по 5-ть ударів з 6-метрової позначки). Якщо і тут нічия, команди б’ють по 1-ому пенальті до першого промаху.

Порядок оформлення заявок для участі у турнірах

Euro Football Fan Cup 2012.

1. Кожна команда має право заявити 15 гравців.
  2. Один гравець має право виступати лише за одну команду.
  3. Заявочний лист має бути повністю заповнений і завірений печаткою організації (якщо є), а також повинен бути підписаний представником команди, який є відповідальним за фізичний стан футболістів. За медичний допуск до участі у змаганнях під час турніру відповідають представники команд, які підписали заявочний лист.

Нагородження переможців.

1. Команди, які посіли перші три місця у «Euro Football Fan Cup 2012» нагороджуються Кубками та дипломами, а також іншими подарунками визначеними Організаторами турніру. Всі інші команди – учасниці нагороджуються пам’ятними дипломами.
  2. Команда, яка посіла перше місце у  «Euro Football Fan Cup 2012», отримає грошовий приз.

Моменти, які не враховані в цьому Регламенті регулюються відповідно до єдиних правил гри у міні-футбол, затвердженими ФІФА. Усі інші питання, які не включені до цього регламенту вирішуються лише Організаторами турніру. У випадку непередбачених обставин, Регламент турніру може бути змінений Організаторами.